All Reviews
Black sequin-embedded mid dress

10/10
Aivan mahtava mekko juhliin ja epävirallisiin rientoihin! Seksikäs, näyttävä, koko ja kuvaus vastasivat täysin luvattua. Ihanan pehmeää materiaalia sisäpuolelta, tuntui miellyttävältä iholla. Takana selkäpuoli jää sopivan avoimeksi! Pitkälläkin (180cm) peitti hyvin tarvittavan, istui minulla puoleen reiteen. Alle ei tarvinnut rintaliivejä (vaikka rintaakin löytyy) vaan olkaimilla sai säädettyä sopivan kokoiseksi, minkä lisäksi materiaali oli tarpeeksi tukevaa.
Svart spetsmalnad lång festklänning med slits [SISTA CHANSEN]
![Svart spetsmalnad lång festklänning med slits [SISTA CHANSEN]](https://hersecret.fi/48325-home_default/svart-spets-orned-lang-festklanning-med-slits.jpg)
Suosittelen
Tuote vastasi täysin kuvausta ja odotuksiani, ja istui kauniisti päälle. Olen 180cm pitkä ja rintava, ja mekko oli silti lattiaan saakka laskeutuva. Halkio alkoi juuri oikeasta kohdasta, ja materiaali oli hyvä ja tukeva (jopa siinä määrin, ettei minun tarvinnut pukea rintaliivejä alle). Juhlava mekko, sopivan seksikäs ja kuitenkin tyylikäs!
HerSecret.fi

Iso kiitos ja vahva suositus!
Tilasin muutaman mekon asusteineen kotiinkuljetuksella, ja toimitus oli vaivatonta ja nopeaa. Tuotteet vastasivat tuotekuvia/kuvauksia täysin, ja kokomitoitukset olivat myös kohdallaan. Aivan superia asiakaspalvelua kellonajasta riippumatta, ystävällisyydestä ja helppoudesta puhumattakaan! Upea, laaja valikoima kaikenlaisia tuotteita, niin arkeen kuin juhlaan, ja ihan varmasti löytyy jokaiselle jotakin. Palaan varmasti asiakkaaksi tämän kokemuksen jälkeen. Suosikikseni valkoituneesta mekosta kuva liitteenä, hääeleganssi oli taattua ja mekko mahdollisti oman tyylin esiin tuomisen täysin