Varmasti nuoren & hoikan päällä näyttää hyvältä. Itseltäni tämä kyllä siirtyy omalle teini-ikäiselle tyttärelle; aukot eivät oikein enää normaalivartaloiseen, synnyttäneeseen kroppaan istuneet vaan vaikutelma oli hieman korni. Materiaali ihan laadukkaan tuntuinen.
Halusin kovasti löytää edestä solmittavan topin, ja HerSecretiltä se sitten löytyi! Epäilin ensin, olisiko S-koko liian pieni (käytän yleensä hieman enemmän M- kuin S-kokoa), mutta juuri sopiva oli. :) Kesää odotellessa!
Hei Heli ja kiitos palautteestasi! Tuotettahan ei suositella M-kokoa isommalle. :) <br />
Kokoa M isommille suosittelemme "sukkahoususukkien" sijaan verkkosukkia; verkkosukat antavat enemmän myöten (verkkosukkien rei'istä tulee vain isommat) ja ne sopivat sen vuoksi paremmin myös kokoa M isommille, vaikka kokosuositus onkin useimmissa niissä sama kuin tällaisissa sukissa sen vuoksi, että sopivuuteen vaikuttaa jalkojen koon lisäksi myös jalkojen pituus. <br />
Hyvin pitkäjalkaisilla verkkosukatkaan eivät toimi kuin M-kokoisilla, mutta lyhyemmillä verkkosukat voivat olla sopivat L-kokoisille ja myös sitä isommille. :)<br />
Yst. terveisin, HerSecret asiakaspalvelu
Colorful print mesh training tights (Automatic translation)
Nice colorful pattern and fits well. Although the fabric is a bit cheap, these probably won't last very many times intact, at least from the seams of the mesh partition.